Vaše kniha mě moc baví. Taky chodím po horách a kromě Kamence a Libína všechny znám. Králičák je moje srdcovka, tam jezdím od roku 1984. Opravdu moc fajn se to čte, u každé hory vzpomínám na své zážitky. Kniha bude perfekntí dárek na Vánoce!
Share
Ivana Auingerová
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.