Tipy na originální vánoční dárky

Blíží se Vánoce a je čas vybrat dárečky pro své nejbližší.

Originální dárky z hor přímo od autora a s věnováním

Můj skormný eshop se letos rozrostl o dva produkty. K mé první knize Koruna Evropy přibyla také kniha Koruna Česka a nástěnný kalendář na rok 2023 s fotkami z nepálské expedice. 

Mají Vaši partneři, rodiče, babičky, dědečci a sourozenci rádi cestování, hory, napínavé příběhy, podívají se rádi na hezké fotky a rádi se u toho zasmějí? Darujte jim k Vánocům jednu z mých knížek a nebo nádherný kalendář. Ke každému dárku napíšu samozřejmě věnování a to i speciálně na Vaše přání. Níže se dočtete o každém tipu více.

Koukněte také na moji speciální předvánoční nabídku na konci stránky!

Kniha Koruna Evropy

Začneme nejprve s mým velkým projektem Koruna Evropy. Tuto expedici jsem uskutečnil mezi lety 2018 a 2019. Během 361 dní jsem získal Korunu Evropy, což znamená vylézt na nejvyšší vrchol každého státu Evropy. Tímto výkonem jsem stanovil nový světový rekord. Jaké to bylo?

Cesta to byla dlouhá a trnitá, ale rozhodně stála za to. V knize se dočtete nejen mé zážitky ze všech evropských zemích a jejich hor, ale také získáte praktické tipy, jak se na jednotlivé hory dostat. V knize najdete nádherné fotky, zajímavé statistiky, mapky a tipy slavných českých horolezců a dobrodruhů. Hurá na hory!

Více o Koruně Evropy  ZDE!

Kniha Koruna Česka

Po absolvování pouti po celé Evropě mě zavedly kroky do našich nádherných pohoří. Nejdřív jsem chtěl přejít nejvyšších 16 českých pohoří jen na podzim, ale na našich horách se mi tak zalíbilo, že jsem se vrátil ještě jednou v zimě. Z výletů jsem si odnesl nádherné snímky naší krajiny a zažil tolik zajímavého, že to dalo na celou knihu.

Jsem rád, že jsem měl konečně šanci české hory pořádně poznat. Česká kultura, kuchyně a smysl pro humor jsou nenahraditelné a jen se potvrdilo přísloví: Všude dobře, doma nejlépe. A víte, co je ale nejlepší? Vy, kteří žijete v naší krásné zemi, máte všechna tato pohoří za humny. Na České republice je nádherné, že se všude dá dojet autem nebo vlakem maximálně za půlden. Poznejte české hory se mnou. 

Více o Koruně Česka  ZDE!

Kalendář z Himaláje

V říjnu 2022 jsme podnikli expedici do Himaláje. Když na fotky teď zpětně koukám, nemůžu uvěřit, že všechny ty nádherné velehory jsme opravdu viděli na vlastní oči. Děkuji za tu možnost. Byl to neuvěřitelně silný zážitek.

Děkuji také Vám všem, kteří jste mi pomohli na Facebooku vybrat ty nejlepší fotky. Koukněte, kterých 13 se nakonec díky Vaším hlasům dostalo do tisku.

Prohlédnout fotky z kalendáře ZDE!

Speciální nabídka

LIMITOVANÝ VÁNOČNÍ BALÍČEK

Na závěr mám pro Vás speciální limitovanou nabídku. Při nákupu knih Koruna Evropy a Koruna Česka u mě získáte zdarma také kalendář z Nepálu na rok 2023 v ceně 350kč. Jednu knížku tak můžete získat pro sebe, do kanceláře dostanete nástěnný kalendář z Nepálu a ještě máte jeden dárek na Vánoce. Nebo vyřešte tři dárky na Vánoce jedním nákupem 🙂

Kupujte ZDE!

Všem přeji klidné předvánoční období

Váš fotograf a cestovatel